Basic Racing 20kg
€12,60
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Een economisch berekende samenstelling.
Basis sportmengeling zonder gerst.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Tarwe – rode sorgho – witte dari – gele erwten – Franse maïs – maïs cribbs – groene erwten – maïs plata – cardy – maïs merano – gestreepte zonnepitten – witte millet – gele millet |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 65, 9 % – ruw eiwit 12, 0 % – ruwe celstof 4, 3 % – ruw vet 3, 9 % – ruwe as 1, 6 % |
| Kenmerken | Prijsvriendelijk en veelzijdig |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.