Energy Oil 400g
€3,44
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
KOUDGEPERSTE OLIEMIX UIT LIJNZAADOLIE, LEVERTRAANOLIE, VISOLIE, SOJAOLIE, KOOLZAADOLIE, ARACHIDEOLIE VERRIJKT MET LECITHINE (33%) EN VITAMINE E
Bevat een evenwichtige combinatie van zeer hoogwaardige oliën (plantaardige en dierlijke), die bijzonder rijk zijn aan de essentiële vetzuren linol- en linoleenzuur, afgestemd op de behoefte van duiven.
Lecithine zorgt er voor dat vetstoffen aanwezig in het bloed gemakkelijker en sneller kunnen worden omgezet in energie.
Lecithine is rijk aan choline, hierdoor helpt het leververvetting te voorkomen.
Leverancier van extra energie voor de vluchten en ter bevordering van de vorming van een zacht verenpak in de rui.
Verrijkt met Vitamine E. Een vet oplosbare vitamine dat werkt als antioxidant en zo de cellen, weefsels en organen beschermt tegen ‘vrije radicalen’. Als antioxidant verhoogt het de geslachtsdrift en verbetert daarmee het kweekresultaat.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| Samenstelling | Lecithine – lijnzaadolie – levertraanolie – visolie – soja-olie – koolzaadolie – arachideolie |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 0% – ruw vet 99, 5% – ruwe celstof 0% – ruwe as 0% – calcium 0% – fosfor 0% – natrium 0% – lysine 0% – methionine 0% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN: 3a700 Vitamine E (all-rac-alfatocoferylacetaat) 7600 mg |
| Voedingsadvies: | 15 ml / 1 kg voer Sport- & ruiseizoen : 1 à 2 dagen per week Sport: liefst 1 à 2 dagen voor de inkorving Kweekseizoen: vanaf 14 dagen voor het koppelen tot na het leggen van de eieren > 3 x per week. |
| Kenmerken | Evenwichtige combinatie van zeer hoogwaardige oliën en vitamine E |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Fles |
| Lengte | 6.5 |
| Breedte | 6.5 |
| Hoogte | 21.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 6,5 × 6,5 × 21 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.