Premium Snoepzaad Exclusief 20kg
€37,10
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Een unieke, veelzijdige snoepmengeling met een hoog vetgehalte.
Uniek door het gebruik van witte perilla, een uiterst energierijk graan, dat nieuw is in mengelingen voor duiven, maar uiterst graag gegeten wordt.
Veelzijdig door het gebruik van 13 verschillende granen en zaden, die samen instaan voor een perfecte opname door de duiven.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kanariezaad – hennep – gepelde haver – koolzaad – duivenrijst – rode millet – cardy – extra witte dari – katjang idjoe – witte perilla – raapzaad – zilvervliesrijst – sesamzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 39, 15% – ruw vet 17, 29% – ruw eiwit 16, 49% – ruwe celstof 10, 67% – ruwe as 3, 52% – lysine 0, 57% – fosfor 0, 46% – methionine 0, 26% – calcium 0, 16% |
| Kenmerken | Hoog vetgehalte en 13 verschillende granen en zaden |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.