Enzymix 7/57 Modern System Snoepzaad Fijn 20kg
€28,75
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Snoepmengeling voor duiven bestaande uit oliehoudende en vetrijke zaden en granen.
Bevat maar liefst 12 % lijnzaad, ideaal voor een glanzend verenpak. Ook perfect als aanvulling in de rui.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Lijnzaad – cardy – dari wit – kanariezaad – kempzaad – koolzaad – duivenrijst – witte millet – sorgho rood – gele millet – raapzaad – gepelde haver |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 39, 88% – ruw vet 18, 92% – ruw eiwit 15, 38% – ruwe celstof 11, 16% – ruwe as 3, 06% – lysine 0, 53% – fosfor 0, 45% – methionine 0, 28% – calcium 0, 16% |
| Kenmerken | Oliehoudende en vetrijke zaden en granen |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.