Electrolyt 500g
€2,68
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Bevordert het herstel na de vlucht.
Door de afvalstoffen uit het lichaam te elimineren en de verbruikte zouten (kaliumchloride, natriumchloride) en mineralen (calcium, magnesium) aan te vullen zorgt het voor een snellere recuperatie van uw duiven.
Rijk aan B-vitamines (B1, B2, B3 en B6) en het essentieel aminozuur methionine.
Bevat snelle suikers (dextrose, sorbitol) voor een energieboost.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Samenstelling | Dextrose – natriumchloride – kaliumchloride – calciumlactaat – sorbitol – magnesiumcitraat |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 3, 7% – ruw vet 0% – ruwe celstof 0% – ruwe as 9, 3% – calcium 1, 0% – fosfor 0% – natrium 3, 2% – lysine 0% – methionine 5% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN EN PROVITAMINEN: 3a820 Vitamine B1 – (thiamine hydrochloride) 2000 mg – 3a825ii Vitamine – B2 (riboflavine) 1500 mg – 3a315 Vitamine B3 – (niacinamide) 700 mg – 3a831 Vitamine B6 (pyridoxine hydrochloride) 2000 mg. AMINOZUREN: 3c301 DL-Methionine 50000 mg. |
| Voedingsadvies: | 5 gr /2 l drinkwater. Sportseizoen: dag van thuiskomst en dag erna (zeker bij hoge temperaturen). |
| Kenmerken | Bevordert het herstel na de vlucht. |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Pot |
| Lengte | 10.5 |
| Breedte | 10.5 |
| Hoogte | 11.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 10,5 × 10,5 × 11 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.