Condition 600g
€4,88
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
CONDITIEPOEDER
Om het ganse jaar topconditie te houden.
Bevat 20% ruw vet, lecithine en L-carnitine om deze vetten ook effectief te kunnen omzetten.
Rijk aan vitamines (A-C-E-PP-B1-B2-B3-B6-B12) en aminozuren (methionine, threonine, tryptofaan).
Bevat gistcelwanden en oregano ter ondersteuning van het immuunsysteem.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Gewicht | 600g |
| Samenstelling | Calciumcarbonaat – plantaardig vet (geraffineerd – raapzaad) – gist – tarwezemelgrint – kaliumchloride – Soja(bonen) eiwit concentraat – wei poeder (zoet) – kokosvet (geraffineerd) – monocalciumfosfaat – natriumchloride – magnesiumoxide – gist en delen van gist – mono- en diglyceride van laurinezuur veresterd met glycerol – colostrum – tarwe (gemalen) |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 16% – ruw vet 20% – ruwe celstof 1, 20% – ruwe as 35% – calcium 9, 55% – fosfor 1% – natrium 0, 71% – lysine 3, 80% – methionine 2% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN, PROVITAMINEN EN CHEMISCH DUIDELIJK OMSCHREVEN STOFFEN MET EEN GELIJKAARDIGE WERKING: 3a672a Vitamine A 250000 IE – 3a300 Vitamine C (L-Ascorbinsäure) 6000 mg – 3a700i Vitamine E (all-rac-alfa-tocopheryl acetaat) 5000 mg – 3a315 Vitamine B3 (niacinamide) 4000 mg – 3a841 Vitamine B5 (calcium-D-pantothenaat) 1250 mg – 3a825i Vitamine B2 (riboflavine) 1000 mg – 3a831 Vitamine B6 (pyridoxine hydrochloride) 750 mg – 3a821 Vitamine B1 (thiamine mononitraat) 550 mg – 3a835 Vitamine B12 (cyanocobalamine) 6000 μg – 3a910 L-Carnitine 10000 mg. EMULGATOREN: 1c322i Lecithine 5000 mg. |
| Voedingsadvies: | 20 gr / 1 kg voer. Sportseizoen: 2 x per week (de dag van thuiskomst en eventueel de dag nadien). Kweek- en ruiseizoen: 1 x per week. |
| Kenmerken | Conditiepoeder |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Pot |
| Lengte | 10.5 |
| Breedte | 10.5 |
| Hoogte | 15.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 10,5 × 10,5 × 15 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.