Thermae Bathsalt 750g
€1,52
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
BADZOUT MET ESSENTIËLE OLIËN (DEN, EUCALYPTUS, PEPERMUNT)
De essentiële oliën hebben een antibacteriële werking.
Soepele en parasietvrije veren bevorderen een superfitte conditie.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,75 kg |
|---|---|
| Gewicht | 750g |
| Samenstelling | Basische zouten – essentiële oliën (den, eucalyptus, pepermunt) |
| Voedingsadvies: | 30 gr / 10 l badwater. Het hele jaar: 1 x week. |
| Kenmerken | Bevat essentiële oliën |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Pot |
| Lengte | 10.5 |
| Breedte | 10.5 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 11.0 |
| Afmetingen | 10,5 × 10,5 × 11 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.