Multi Mineral Mix 20kg
€28,90
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
ALL-IN ONE VOEDINGSSUPPLEMENT: MINERAALMENGSEL, KLEINE ZADEN, VITAMINEN MIX EN VERRIJKT MET ANIJS
Bevat belangrijke bouwstoffen, vitaminen en mineralen voor een topconditie gedurende het ganse jaar.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kalkhoudende zeeschelpen – roodsteen – maagkiezel – calciumcarbonaat – lijnzaad – dicalciumfosfaat – witte sorghum 'dari' – koraalalg – zilvervliesrijst – kanariezaad – rode sorghum – gele millet – witte millet – katjang idjoe – gepelde haver – zaad van witte klaver – sesamzaad – radijszaad – maïs – natriumchloride – tarwe – houtskool – tarweglutenvoer – maïsglutenvoer – gedroogde wortels – tarwekiemen – tuinkruiden – zeewier |
| Analytische bestanddelen | Calcium 19, 70% – fosfor 0, 17% – natrium 0, 08% – lysine 0, 06% – methionine 0, 04% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN, PROVITAMINEN EN CHEMISCH DUIDELIJK OMSCHREVEN STOFFEN MET EEN GELIJKAARDIGE WERKING: 3a672a Vitamine A 3000 IE – 3a671 Vitamine D3 750 IE – 3a700 Vitamine E (all-rac-alfa-tocopheryl acetaat) 3 mg – 3a821 Vitamine B1 (Thiamine mononitraat) 1, 5 mg – 3a825i Vitamine B2 (riboflavine) 3 mg – 3a841 Vitamine B5 (calcium-D-pantothenaat) 0, 3 mg – 3a837Vitamine B12 (cyanocobalamine) 3 µg – 3a315 Niacinamide 0, 3 mg. TECHNOLOGISCHE TOEVOEGINGSMIDDELEN: 1a330 Citroenzuur 0, 1875 mg – E321 BHT (Butylhydroxytolueen) 0, 6 mg – 1b320 BHA (Butylhydroxyanisool) 0, 48 mg – 1b310 Propylgallaat 0, 31 mg – 1g562 Sepioliet 4, 61 g. SENSORIËLE TOEVOEGINGSMIDDELEN: Anijsolie (CAS 8007-70-3) 8 g – E172 Ijzeroxide 60 mg. |
| Voedingsadvies: | Dagelijks een kleine hoeveelheid (maximaal 10% van het dagrantsoen). Vers ter beschikking stellen. |
| Kenmerken | Mineraalmengsel, kleine zaden, vitaminen mix en verrijkt met anijs |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 50.0 |
| Breedte | 9.0 |
| Hoogte | 33.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 50 × 9 × 33 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.