Galaxy Sport Light 20kg
€23,20
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Licht verteerbaar en toch uiterst energierijke sportmengeling, ideaal voor vluchten < 400 km.
Principe paddy-dari-cardy aangevuld met 4 verschillende maïssoorten, vetrijke zaden en granen.
Perfecte eiwitbalans (zonder erwten), voorkomt een terugval na een 7-tal vluchten.
Bij wekelijkse vluchten < 150 km de dag van thuiskomst en dag nadien 50% SPORT LIGHT & 50% 24 D-SUPERDIEET / PREMIUM VANDENABEELE / PREMIUM WAL ZOONTJENS YELLOW.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Cardy – paddy rijst – sorgho wit – bordeaux maïs – maïs cribbs – kleine cribbs maïs – maïs merano – haver gepeld – tarwe wit – gepelde zonnepitten – gerst gepeld – kempzaad – vitsen – lijnzaad – witzaad – Kadjang Idjoe – koolzaad – millet wit – mariendistel |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 54, 23% – ruw eiwit 12, 49% – ruw vet 10, 91% – ruwe celstof 7, 80% – ruwe as 2, 14% – calcium 0, 07% – fosfor 0, 31% – natrium 0, 01% – lysine 0, 41% – methionine 0, 20% |
| Kenmerken | Licht verteerbaar, energierijk en perfecte eiwitbalans |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.