Premium Koopman All-In-One 20kg
€26,50
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Stevige allround basismengeling samengesteld uit 25 hoogwaardige bestanddelen. Kan het hele jaar door gevoerd worden met beperkte toevoeging van andere mengelingen.
Uniek ingrediënt Goldcorn (dierlijke eiwitten en vetten uit kaas, melk en schapenvet).
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs mais – cardy – erwten maple peas – erwten groen – tarwe – goldcorn – sorgho rood – popcorn mais – peenerwten – erwten dunpeas – sorgho wit – gepelde zonnepitten – vitsen – paddy rijst – linzen – lijnzaad – koolzaad – haver gepeld – boekweit – kadjang idjoe – arachiden gepeld – kanariezaad – sesamzaad – millet wit – kempzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 50, 88% – ruw eiwit 15, 22% – ruw vet 8, 62% – ruwe celstof 6, 44% – ruwe as 2, 80% – lysine 0, 71% – fosfor 0, 36% – methionine 0, 20% – calcium 0, 24% |
| Kenmerken | Dierlijke eiwitten en vetten uit kaas, melk en schapenvet |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.