Galaxy Long Distance TT 20kg
€22,60
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Perfecte mengeling bij hoge belasting, vluchten met meerdere nachten korf en overnachtvluchten. Ideaal om de reservetank te vullen na zware inspanningen.
Bevat 40% mais (4 soorten: cribbs maïs, Plata maïs, Merano maïs en Bordeaux maïs).
Laatste dagen voor de inkorving eventueel in combinatie met een vetrijke mengeling (ENZYMIX 7/47 MS ENERGY, GALAXY SPORT ENERGY of PREMIUM SUPER ENERGY).
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Tarwe – Bordeaux maïs – cribbs maïs – dari – Merano maïs – plata maïs – cardy – groene erwten – maple peas – getoaste soja – gele erwten – gepelde haver – gestreepte zonnebloempitten – Katjang Idjoe – kempzaad – paddy rijst – rode sorgho – vitsen – witte millet – gele millet – koolzaad – linzen |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 58, 14% – ruw eiwit 12, 78% – ruw vet 7, 15% – ruwe celstof 6, 34% – ruwe as 1, 95% – calcium 0, 07% – fosfor 0, 29% – natrium 0, 01% – lysine 0, 52% – methionine 0, 18% |
| Kenmerken | 40% maïs |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.