Premium Vandenabeele 20kg
€22,15
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Licht verteerbare en eiwitarme sportmengeling. Rijk aan koolhydraten en vetten in perfecte balans die snel en duurzaam ondersteunen bij inspanningen.
Hoofdbestanddelen:
Paddy rijst: Licht verteerbaar en levert direct energie.
Dari: Een voedzaam zaad, rijk aan koolhydraten.
Cardy: Bekend om zijn hoge vetgehalte voor langdurige energie.
Kleine cribbs maïs: Gemakkelijk beschikbare energiebron.
Deze mengeling is ideaal als hoofdvoeding voor snelheidsvluchten tot 150 km (< 2 vlieguren). Bij deelname aan langere snelheidsvluchten (tussen 150 en 250 km) als voeding in het begin van de week, dit in combinatie met PREMIUM SUPER WEDUWSCHAP, PREMIUM YOUNGSTERS, GALAXY SPORT LIGHT of PREMIUM HI-DIGEST ENERGY tijdens de laatste opvoerbeurten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs maïs – extra witte dari – cardy – paddy rijst – Katjang idjoe – witte tarwe – gepelde haver – extra rode sorgho – gerst – raapzaad – lijnzaad – boekweit |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 58, 90% – ruw eiwit 10, 74% – ruw vet 8, 49% – ruwe celstof 9, 39% – ruwe as 1, 93% – lysine 0, 35% – fosfor 0, 23% – methionine 0, 17% – calcium 0, 03% |
| Kenmerken | Licht verteerbaar en eiwitarm |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.