Olympia 47 – Kweek & Sport Speciaal 25kg
€25,30
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige kweek- en sportmengeling voor duiven met kleine cribbs maïs, popcorn maïs en kleine erwten.
De aanwezigheid van een variatie van 40% peulvruchten (dunpeas, kleine groene erwten, vitsen, kleine gele erwten, katjang idjoe en winterpeas) zorgen voor de juiste balans van eiwitten die uw duiven nodig hebben gedurende de kweekperiode.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Tarwe – dunpeas – rode sorgho – kleine cribbs maïs – popcorn maïs – dari – kleine groene erwten – vitsen – cardy – kleine gele erwten – Katjang Idjoe – gestreepte zonnebloempitten – kempzaad – raapzaad – winterpeas |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 52, 46% – ruw eiwit 15, 82% – ruwe celstof 6, 36% – ruw vet 5, 70% – ruwe as 2, 34% – lysine 0, 82% – fosfor 0, 35% – methionine 0, 19% – calcium 0, 11% |
| Kenmerken | 40% peulvruchten |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.