Herba Zyma 1kg
€3,82
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
100% NATUURLIJK CONDITIEPREPARAAT, RIJK AAN MINERALEN, KRUIDENEXTRACTEN, ENZYMEN EN ORGANISCHE ZUREN
Helpt om de zuurtegraad in de krop op peil te houden en schadelijke bacteriën in de krop uit te schakelen.
Ter ondersteuning van de spijsvertering en de natuurlijke weerstand.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Gewicht | 1kg |
| Samenstelling | Zeewier |
| Analytische bestanddelen | Vocht 96% – ruw eiwit 3, 30% van de droge stof – ruw vet 0, 20% van de droge stof – ruwe celstof 0% – ruwe as 8% van de droge stof – calcium 0% – fosfor 0% – natrium 0% – lysine 0% – methionine 0% |
| Voedingsadvies: | 5 ml / 2 liter drinkwater. Het hele jaar: 2 x per week. Sportseizoen: bij voorkeur de eerste twee dagen na thuiskomst. |
| Kenmerken | 100% natuurlijk conditiepreparaat, rijk aan mineralen, kruidenextracten, enzymen en organische zuren |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Fles |
| Lengte | 8.5 |
| Breedte | 8.5 |
| Hoogte | 22.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 8,5 × 8,5 × 22 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.