Olympia 52 – Kweek & Jonge Duiven met Mariadistel 20kg
€25,30
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Zeer gevarieerde kwalitatieve kweekmengeling rijk aan 23 verschillende ingrediënten.
Een zeer uitgebalanceerde en opneembare eiwitbron door de combinatie van peulvruchten met eiwit-en vetrijke zaden.
De verschillende kleine granen en zaden zorgen ervoor dat de kweekduiven deze gemakkelijk aan de nestjongen kunnen opvoeren en er niets in of naast de eetbakken blijft liggen.
Na het spenen zullen de jongen deze unieke kweekmengeling vlot verder kunnen opnemen.
Voor een optimaal blijvende conditie van de duiven tijdens langere kweekperiodes. Verrijkt met mariëndistel, voor een positieve invloed op de algemene werking van de lever.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Witte dari – witte tarwe – vitsen/wikken – cardy – gepelde haver – kempzaad – getoaste soja – linzen – Katjang Idjoe – witte millet – paddy rijst |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 43, 30% – ruw eiwit 16, 55% – ruw vet 8, 75% – ruwe celstof 7, 88% – ruwe as 2, 64% – lysine 0, 75% – fosfor 0, 35% – methionine 0, 24% – calcium 0, 14% |
| Kenmerken | Uitgebalanceerde en opneembare eiwitbron |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Jong (<1 jaar) |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.