Original Depurative 20kg
€15,95
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Zuiveringsmengeling voor duiven met hoog koolhydraat gehalte, eerder eiwitarm met een relatief laag vetgehalte, vezelrijk doch licht verteerbaar.
Bevat 34% gerst, 34% witte tarwe, 12% paddy rijst, 9% dari (extra witte en rode) en 2,5% cardy.
Het is een lichte mengeling voor duiven in herstel- en rustperiodes van langere duur.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Gerst – witte tarwe – paddy rijst – extra witte dari – extra rode sorgho – gepelde haver – boekweit – cardy – lijnzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 66, 82% – ruw eiwit 10, 63% – ruwe celstof 5, 09% – ruw vet 3, 75% – ruwe as 1, 93% – lysine 0, 35% – fosfor 0, 29% – methionine 0, 17% – calcium 0, 06% |
| Kenmerken | Eerder eiwitarm, relatief laag vetgehalte, vezelrijk en licht verteerbaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.