Premium Prange “Grand Prix” 20kg
€23,85
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Unieke hoogwaardige en veelzijdige allround mengeling.
Uitermate rijk aan voedingsstoffen en licht verteerbaar, ideaal voor de moderne duivensport.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Dari extra wit – kleine cribbs mais – mais cribbs – cardy – peenerwten – kempzaad – tarwe wit – paddy rijst – sorgho rood – soya getoast – haver gepeld – kadjang idjoe – linzen – millet geel – gestreepte zonnepitten – vitsen – erwten dunpeas – gerst – sesamzaad – kanariezaad – quinoa |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 51, 39% – ruw eiwit 14, 24% – ruw vet 9, 55% – ruwe celstof 8, 36% – ruwe as 2, 41% – lysine 0, 58% – fosfor 0, 34% – methionine 0, 21% – calcium 0, 09% |
| Kenmerken | Rijk aan voedingsstoffen en licht verteerbaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.