Olympia 48 – Kweek & Jonge Duiven zonder Maïs 25kg
€23,10
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige kweek- en jonge duiven mengeling zonder maïs, maar met toevoeging van rode sorgho en dari dewelke een hoger eiwitgehalte bevatten dan maïs.
De aanwezigheid van een variatie van 38,5% peulvruchten (dunpeas, vitsen, kleine groene erwten, kleine gele erwten en winterpeas) zorgen voor de juiste balans van eiwitten die uw duiven nodig hebben gedurende de kweekperiode.
Ideaal voor de kweek en de opgroei van jonge duiven.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Tarwe – dunpeas – rode sorgho – kleine cribbs maïs – popcorn maïs – dari – kleine groene erwten – vitsen – cardy – kleine gele erwten – Katjang Idjoe – gestreepte zonnebloempitten – kempzaad – raapzaad – winterpeas |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 52, 46% – ruw eiwit 15, 82% – ruwe celstof 6, 36% – ruw vet 5, 70% – ruwe as 2, 34% – lysine 0, 82% – fosfor 0, 35% – methionine 0, 19% – calcium 0, 11% |
| Kenmerken | 40% peulvruchten |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Jong (<1 jaar) |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.