Enzymix 7/48 Modern System Recup 20kg
€22,70
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Eiwitarme en een licht verteerbare mengeling voor het sportseizoen.
Het is een ideale samenstelling ter bevordering van het herstel van de duiven na een vlucht.
Bevat gepelde gerst en haver om de opname te optimaliseren door het gehalte vezels te beperken.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Gepelde gerst – kleine cribbs maïs – witte tarwe – dari – paddy rijst – duivenrijst – gepelde haver – cardy – extra rode sorgho – kanariezaad – Katjang Idjoe – gele millet |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 65, 80% – ruw eiwit 10, 83% – ruw vet 4, 59% – ruwe celstof 4, 70% – ruwe as 1, 93% – lysine 0, 33% – fosfor 0, 27% – methionine 0, 16% – calcium 0, 04% |
| Kenmerken | Eiwitarm en licht verteerbaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.