Enzymix 7/50 Modern System Rui Methionine 20kg
€22,70
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige ruimengeling met hoog benutbare eiwitbronnen (= bouwstoffen) voor de bouw van sterke veren en met hoog gehalte aan oliehoudende zaden voor een glanzend en zacht verenpak.
Toegevoegde methionine, een zwavelhoudend aminozuur, zorgt voor een optimaal verloop van de rui door een uitgebalanceerde methionine-en eiwitverhouding.
Voldoende toevoeging van ruwe vezels zodat de duiven niet te vet worden ter voorbereiding van de kweek.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Witte tarwe – kleine cribbs mais – sorgho wit – popcorn mais – kleine gele erwten – rode sorgho – peenerwten – cardy – getoaste soya – erwten maple peas – koolzaad – lijnzaad – gepelde gerst – gepelde haver – erwten dunpeas – linzen – Katjang Idjoe – zilvervliesrijst – gestreepte zonnepitten – boekweit – raapzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 56, 2 % – ruw eiwit 15, 0 % – ruw vet 7, 4 % – ruwe celstof 6, 1 % – ruwe as 2, 2 % – lysine 0, 70% – fosfor 0, 35% – methionine 0, 25% – calcium 0, 09% |
| Kenmerken | Hoog benutbare eiwitbronnen en oliehoudende zaden |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.