Premium Jan Keen Super Light 20kg
€22,15
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige, veelzijdige en licht verteerbare allround sportmengeling.
Gedurende het sportseizoen voor vitesse/snelheidsvluchten en kleine halve fond/midfond dagelijks aangevuld met ORGINAL SNOEPMENGELING. Voor vluchten met meer dan 6 vlieguren (zware halve fond/eendaagse fond) aangevuld met PREMIUM SUPER ENERGY.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Dari wit – popcorn maïs – tarwe wit – kleine cribbs maïs – cardy – extra rode sorgho – vitsen – linzen – gepelde haver – getoaste sojabonen – katjang idjoe – zilvervliesrijst – kleine groene erwten – maple peas – kleine gele erwten – boekweit – paddy rijst – winterpeas – kempzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 56, 73% – ruw vet 5, 92% – ruw eiwit 13, 68% – ruwe celstof 5, 96% – ruwe as 1, 99% – lysine 0, 57% – fosfor 0, 29% – methionine 0, 17% – calcium 0, 08% |
| Kenmerken | Licht verteerbaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.