Premium Super Rui 20kg
€22,15
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige ruimengeling met een optimale voedingswaarde, specifiek afgestemd op de behoeften in de ruiperiode.
Rijk aan aminozuren en vetten voor een glanzend, zacht verenpak.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs maïs – witte tarwe – dari wit – extra rode sorgho – kleine groene erwten – getoaste sojabonen – cardy – dunpeas – maple peas – paddy rijst – katjang idjoe – lijnzaad – vitsen – winterpeas – gestreepte zonnebloempitten – koolzaad – witte millet – kanariezaad – boekweit |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 56, 36% – ruw eiwit 14, 46% – ruw vet 6, 64% – ruwe celstof 5, 68% – ruwe as 2, 20% – lysine 0, 68% – fosfor 0, 32% – methionine 0, 20% – calcium 0, 08% |
| Kenmerken | Rijk aan aminozuren en vetten |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.