Garlic Oil 400g
€2,32
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
KNOFLOOKOLIE
Ondersteuning van de stofwisseling en versterking van de natuurlijke weerstand.
Bloedzuiverend effect.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| Samenstelling | Sojaolie – koolzaadolie |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 0% – ruw vet 99, 5% – ruwe celstof 0% – ruwe as 0% – natrium 0% – lysine 0% – methionine 0% |
| Toevoegingsmiddelen | AROMATISCHE STOFFEN: knoflookolie (CAS-nr. 8000-78-0) 4500 mg |
| Voedingsadvies: | 10 ml / 1 kg voer. Het hele jaar: 1 à 2 x per week Sportseizoen: bij voorkeur begin van de week. |
| Kenmerken | Bloedzuiverend effect |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Fles |
| Lengte | 6.5 |
| Breedte | 6.5 |
| Hoogte | 21.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 6,5 × 6,5 × 21 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.