Royal Jelly 400g
€2,83
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
CONDITIEPREPARAAT MET PROPOLIS EN GINSENG
De honing voorziet uw duiven van natuurlijke suikers en werkt effectief tegen slijm na inspanningen.
Koninginnebrij is een energierijke grondstof, rijk aan suikers en koolhydraten.
Panax ginseng weert vermoeidheid en neemt stress weg.
Propolis werkt als natuurlijk afweermiddel.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| Samenstelling | Mede – honing – ruwe rietsuiker – propolis – koninginnebrij – panax ginseng |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 0% – ruw vet 0% – ruwe celstof 0% – ruwe as 0, 50% – calcium 0% – fosfor 0% – natrium 0% – lysine 0% – methionine 0% |
| Voedingsadvies: | 20 ml / 2 liter drinkwater of 1 kg voer. Sportseizoen: 1 à 2 x per week (bij thuiskomst en richting inkorving). |
| Kenmerken | Conditiepreparaat met propolis en ginseng |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Fles |
| Lengte | 6.5 |
| Breedte | 6.5 |
| Hoogte | 21.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 6,5 × 6,5 × 21 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.