Premium Thoné Olympic 20kg
€24,30
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Veelzijdige en mooie allround mengeling voor het hele jaar.
Beperkte toevoeging van andere mengelingen tijdens de seizoenen:
Winterkweek: extra eiwitt en via een Luikse mengeling (extra erwten)
Sport: extra koolhydraten en vetten via GALAXY SPORT ENERGY en GALAXY LONG DISTANCE TT
Rui: MOULTING SUPPORT
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs mais – tarwe wit – soya getoast – dari wit – paddy rijst – mais merano – cardy – erwten klein geel – peenerwten – vitsen – sorgho extra rood – linzen – haver gepeld – kempzaad – erwten dunpeas – gerst – gestreepte zonnepitten – kadjang idjoe – raapzaad – erwten maple peas – mariendistel – lijnzaad – millet geel – kanariezaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 52, 69% – ruw eiwit 15, 46% – ruw vet 8, 41% – ruwe celstof 6, 23% – ruwe as 2, 40% – lysine 0, 73% – fosfor 0, 36% – methionine 0, 22% – calcium 0, 10% |
| Kenmerken | Voor het hele jaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.