Trapping Mix 2,5kg
€1,08
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
VEELZIJDIGE SNOEPMENGELING VOOR DUIVEN
Bevat oliehoudende en vetrijke zaden en granen en is de ideale aanvulling voor duiven in het vluchtseizoen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2.5kg |
| Samenstelling | Gepelde haver – koolzaad – witte millet – kempzaad – kanariezaad – witte sorghum – tarwe – zilvervliesrijst – sesamzaad – rode sorghum – cardy – katjang idjoe |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 15, 10 % – ruw vet 15, 80 % – ruwe celstof 9, 80 % – ruwe as 3, 20 % |
| Voedingsadvies: | 1 theelepel per duif per dag. |
| Kenmerken | Oliehoudenden en vetrijke zaden en granen |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 11.0 |
| Breedte | 18.0 |
| Hoogte | 34.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 11 × 18 × 34 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.