Floorwhite 5kg
€7,05
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
EEN NUTTIG EN PRAKTISCH HULPMIDDEL OP BASIS VAN FIJNGEMALEN KRIJT VOOR HET REINIGEN VAN HET DUIVENHOK
Bevordert de droogte van de vloer en nestbakken.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Gewicht | 5kg |
| Voedingsadvies: | Het hele jaar: dagelijks over vloer en de bakken borstelen (zeker bij vochtige omstandigheden). |
| Kenmerken | Bevordert de droogte van de vloer en nestbakken |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 60.0 |
| Diersoort | |
| Breedte | 40.0 |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Hoogte | 15.0 |
| Levensfase | |
| Afmetingen | 60 × 40 × 15 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.