Enzymix 7/33 Modern System Depurative 20kg
€17,70
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Zuiveringsmengeling voor duiven met hoog koolhydraat gehalte, eerder eiwitarm met een relatief laag vetgehalte, vezelrijk doch licht verteerbaar.
Bevat 28% gerst, 27% tarwe, 7% duivenrijst, 22% dari (witte en rode) en 8% cardy.
Het is een lichte mengeling voor duiven in herstel- en rustperiodes van langere duur.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Gerst – tarwe – sorgho rood – dari – cardy – duivenrijst – boekweit – kempzaad – gele millet – kanariezaad – lijnzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 63, 52% – ruw eiwit 11, 08% – ruwe celstof 6, 27% – ruw vet 5, 28% – ruwe as 1, 86% – lysine 0, 32% – fosfor 0, 27% – methionine 0, 16% – calcium 0, 06% |
| Kenmerken | Eerder eiwitarm, relatief laag vetgehalte, vezelrijk en licht verteerbaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.