Bioflorum 450g
€3,61
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
DARMCONDITIONER MET ZOWEL PROBIOTICA ALS PREBIOTICA
Bevat het enige voor duiven geregistreerde en dus bewezen werkzame probioticum Calsporin®.
Met toegevoegde prebiotica: FOS, MOS en beta-glucanen.
Met venkel, kamille en gember om de vertering te ondersteunen en met boterzuur als energiebron voor de darmcellen.
Voor een gezonde darmflora, mooie mest en extra energie.
Ondersteuning van de stofwisseling en versterking van de natuurlijke weerstand.
Bevat trage suikers (maltodextrine) en snelle suikers (dextrose) ter ondersteuning van de conditie.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,45 kg |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Samenstelling | Fructo-oligosacchariden – mannan-oligosaccharide – dextrose – maltodextrine – natriumchloride – venkelvruchtpoeder – kamillebloesempoeder – gemberwortelpoeder – natriumbutyraat en beta-glucanen |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 0, 10% – ruw vet 0% – ruwe celstof 5, 25% – ruwe as 2, 91% – calcium 0% – fosfor 0% – natrium 2, 30% – lysine 0% – methionine 0% |
| Toevoegingsmiddelen | DARMFLORASTABILISATOREN: 4b1820 Bacillus Velezensis DSM 15544 5.1010 KVE. VERBINDINGEN VAN SPORENELEMENTEN: 3b607 Zink (Zinkglycinaat) 6000 mg. |
| Voedingsadvies: | 20 gr /1 kg voer. Het hele jaar: 1 à 2 x per week bevochtigd met GARLIC OIL, ENERGY OIL of ROYAL JELLY. |
| Kenmerken | Darmconditioner met zowel probiotica als prebiotica |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Pot |
| Lengte | 10.5 |
| Breedte | 10.5 |
| Hoogte | 11.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 10,5 × 10,5 × 11 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.