Original Rui 25kg
€21,30
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Ruimengeling voor duiven met Franse cribbs mais, Plata mais en Merano mais.
De unieke kenmerken zijn een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.
Afgestemd op de behoeften van duiven in het ruiseizoen, rijk aan 18 verschillende ingrediënten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Cribbs maïs – tarwe – gele erwten – gerst – groene erwten – cardy – plata maïs – merano mais – witte dari – erwten dunpeas – erwten maple peas – sorgho rood – vitsen/wikken – boekweit – gele millet – gestreepte zonnebloempitten – koolzaad – lijnzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 61, 8 % – ruw eiwit 12, 8 % – ruwe celstof 5, 4 % – ruw vet 4, 8 % – ruwe as 1, 9 % – lysine 0, 58% – fosfor 0, 29% – methionine 0, 17% – calcium 0, 07% |
| Kenmerken | Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.