Olympia 53 – Kweek & Rui 20kg
€22,35
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige kweek-en ruimengeling, rijk aan 26 verschillende ingrediënten met kleine cribbs mais, merano mais en cribbs mais.
Bevat een variatie van 20% peulvruchten (peenerwten, kleine gele erwten dunpeas, vitsen, maple peas en winterpeas) en het gebruik van alternatieve hoog benutbare eiwitbronnen (getoaste soja, katjang idjoe, kemp en linzen) zorgen voor de juiste balans van eiwitten die uw duiven nodig hebben gedurende de kweek- en ruiperiode.
Bevat oliehoudende zaden voor een glanzend en zacht verenpak.
Ideale balans tussen al deze voedingsstoffen en voldoende ruwe vezels (gerst, cardy, paddy rijst, kemp, koolzaad, raapzaad en gestreepte zonnepitten) zodat de duiven niet te vet worden en minder goed zullen ruien of leggen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Witte dari – witte tarwe – vitsen/wikken – cardy – gepelde haver – kempzaad – getoaste soja – linzen – Katjang Idjoe – witte millet – paddy rijst |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 43, 30% – ruw eiwit 16, 55% – ruw vet 8, 75% – ruwe celstof 7, 88% – ruwe as 2, 64% – lysine 0, 75% – fosfor 0, 35% – methionine 0, 24% – calcium 0, 14% |
| Kenmerken | 20% peulvruchten, hoog benutbare eiwitbron en oliehoudende zaden |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.