Premium Hi-Digest Energy 20kg
€22,25
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Licht verteerbare, maar eiwit-en vetrijke mengeling voor duiven in het sportseizoen.
Bevat 17% cardy, 5% paddy rijst, 5% zilvervliesrijst, 5% kempzaad (hennep), 5% lijnzaad, 5% boekweit en 5% gepelde gerst.
In het begin van de week tijdens het sportseizoen zal deze mengeling zorgen voor een vlot herstel en opbouw naar de volgende vlucht.
Gedurende het sportseizoen (tot 3 vlieguren) kan ORIGINAL JONGE DUIVEN of ORIGINAL SPORT tijdens de laatste voederbeurten voor de inkorving met deze eiwit-en vetrijke mengeling aangevuld worden.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Witte dari – cardi – rode sorgho – boekweit – gepelde haver – gepelde gerst – kempzaad – kanariezaad – lijnzaad – paddy rijst – tarwe – witte millet – zilvervliesrijst |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 54, 21% – ruw eiwit 12, 85% – ruw vet 10, 65% – ruwe celstof 9, 80% – ruwe as 2, 33% – lysine 0, 38% – fosfor 0, 30% – methionine 0, 21% – calcium 0, 06% |
| Kenmerken | Licht verteerbaar, eiwit- en vetrijk |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.