Premium Wal Zoontjens Yellow 20kg
€22,55
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Licht verteerbare mengeling.
Ideale basis voor voederschema’s in combinatie met vetrijkere BEYERS sportmengelingen.
Halve fond / midfond: in combinatie met PREMIUM SUPER WEDUWSCHAP (eventueel aangevuld met PREMIUM SUPER ENERGY) zodat de duiven een hogere belasting aan kunnen.
Fond en Zware fond: in combinatie met GALAXY LONG DISTANCE TT is het een perfecte mengeling voor de rustperiode tussen twee zware fondvluchten en ter voorbereiding van de vlucht.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Witte Dari – witte tarwe – cardy – vitsen – extra rode sorgho – linzen – katjang idjoe – paddy rijst – boekweit |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 50, 89% – ruw eiwit 14, 42% – ruwe celstof 7, 17% – ruw vet 5, 61% – ruwe as 2, 13% – lysine 0, 63% – fosfor 0, 28% – methionine 0, 19% – calcium 0, 09% |
| Kenmerken | Licht verteerbaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.