Brewer’s Yeast 600g
€1,73
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
HOOGWAARDIG BIERGISTPOEDER EN NATUURLIJKE BRON AAN EIWITTEN, AMINOZUREN & VITAMINEN
Rijk aan eiwitten (ruw eiwitgehalte 46%), aminozuren en vitaminen.
Om duiven in conditie te brengen, voor een gezond verenkleed en een goed beendergestel.
Helpt om de natuurlijke weerstand te versterken en bevordert de eetlust en spijsvertering.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Gewicht | 600g |
| Samenstelling | Gedroogde biergist |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 46% – ruwe celstof 0, 5% – ruwe as 7% – natrium 0, 2% – lysine 3, 0% – methionine 1, 5% |
| Voedingsadvies: | 20 gr / 1 kg voer. Het hele jaar: 1 à 2 x per week bevochtigd met AMIN VITA, GARLIC OIL, GARLIC JUICE of ROYAL JELLY. Sportseizoen: bij voorkeur in begin van de week. |
| Kenmerken | Natuurlijke bron van eiwitten, aminozuren en vitaminen |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Pot |
| Lengte | 10.5 |
| Breedte | 10.5 |
| Hoogte | 15.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 10,5 × 10,5 × 15 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.