Deli Multimix 5kg
€17,60
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
MINERAALMENGSEL BESTAANDE UIT MAAGKIEZEL, ZEESCHELPEN, OESTERSCHELPEN, ZEEWIERKALK, ROODSTEEN, SILEX, LEEM EN KRUIDEN
Rijk aan vitaminen, mineralen en sporenelementen.
Om de duiven in conditie te houden tijdens de kweek en een perfecte opgroei van uw jongen te verzekeren.
De toevoeging van kruiden (fenegriek, oreganowortel, tijm, paardenbloem, salie, brandnetel en aloë vera) ondersteunt de vitaliteit en conditie van de duiven.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Gewicht | 5kg |
| Samenstelling | Kalkhoudende zeeschelpen – roodsteen – silex – scherpe maagkiezel – zeewierkalk – leem – tarwebloem – anijs – fenegriek – oreganowortel – tijm – paardenbloem – salie – brandnetel – aloë vera – wortel |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 2, 30% – ruw vet 0, 39% – ruwe celstof 1% – ruwe as 87, 70% – calcium 4, 50% – fosfor 2, 00% – natrium 0, 10% – lysine 0, 66% – methionine 0, 11% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN – PROVITAMINEN EN CHEMISCH DUIDELIJK OMSCHREVEN STOFFEN MET EEN GELIJKAARDIGE WERKING: 3a672a Vitamine A 30.000 IE – 3a671 Vitamine D3 6.325 IE – 3a700 Vitamine E (RRR-alfa-tocopherylacetaat) 165 mg – 3a300 Vitamine C 300 mg. VERBINDINGEN VAN SPORENELEMENTEN: 3b103 Ijzer (ijzer(II)sulfaat monohydraat) 64 mg – 3b502 Mangaan (mangaan(II) oxide) 35 mg – 3b405 Koper (koper(II)sulfaat – pentahydraat) 5 mg – 3b201 Jodium (kaliumjodide) 0, 5 mg – 3b801 Selenium (natrium seleniet) 0, 1 mg. TECHNOLOGISCHE TOEVOEGINGSMIDDELEN: E321 BHT (Butylhydroxytolueen) 9 mg. |
| Voedingsadvies: | Het hele jaar: dagelijks een kleine hoeveelheid (5 gram per duif) vers verstrekken. |
| Kenmerken | Rijk aan vitaminen, mineralen en sporenelementen |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Emmer |
| Lengte | 21.0 |
| Breedte | 20.0 |
| Hoogte | 20.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 21 × 20 × 20 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.