Enzymix 7/40 Modern System Opkweek 20kg
€22,70
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige kweekmengeling die niet veel toevoegingen nodig heeft tijdens de kweekperiode.
Hoog ruw eiwitgehalte (16,6%) dus ideaal voor de opgroei van de jongen en minder conditieverlies bij de kweekduiven.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Peenerwten – erwten klein geel – tarwe wit – sorgho wit – kleine cribbs mais – popcorn mais – vitsen – cardy – kempzaad – erwten maple peas – paddy rijst – soya getoast |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 52, 26% – ruw eiwit 16, 58% – ruwe celstof 6, 63% – ruw vet 5, 63% – ruwe as 2, 50% – lysine 0, 84% – fosfor 0, 37% – methionine 0, 20% – calcium 0, 11% |
| Kenmerken | Hoog ruw eiwitgehalte |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.