Enzymix 7/47 Modern System Energy 20kg
€25,60
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Een vetrijke mengeling (12,7%) in het sportseizoen voor de laatste voederbeurten voor de inkorving.
Het aantal voederbeurten is afhankelijk van de voorziene zwaarte en afstand van de vlucht.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Dari – paddy rijst – cardy – gepelde zonnebloempitten – kleine cribbs maïs – popcorn maïs – extra rode sorgho – witte tarwe – duivenrijst – kanariezaad – kempzaad – gepelde haver – gele millet – vitsen/wikken – raapzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 52, 18% – ruw eiwit 13, 80% – ruw vet 12, 73% – ruwe celstof 7, 57% – ruwe as 2, 45% – lysine 0, 47% – fosfor 0, 37% – methionine 0, 25% – calcium 0, 09% |
| Kenmerken | Vetrijk |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.