Galaxy Kweek 20kg
€23,20
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Uiterst veelzijdige mengeling met kleine cribbs mais, bordeaux mais, kleine erwten, katjang idjoe, getoaste soja en een breed scala aan vetrijke zaden.
Combinatie van hoog eiwitgehalte met hoog vetgehalte: perfecte opgroei jonge duiven met zacht verenpak. Ook ideaal voor duiven op nest gespeeld.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs maïs – peenerwten – extra witte dari – getoaste soja – rode sorgho – witte tarwe – cardy – kleine gele erwten – bordeaux maïs – dunpeas – maple peas – vitsen – katjang idjoe – gepelde haver – linzen – boekweit – gepelde zonnebloempitten – kempzaad – koolzaad – lijnzaad – mariëndistel – sesamzaad – witzaad – zilvervliesrijst |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 53, 66% – ruw eiwit 16, 91% – ruw vet 7, 39% – ruwe celstof 5, 96% – ruwe as 2, 46% – calcium 0, 09% – fosfor 0, 34% – natrium 0, 01% – lysine 0, 84% – methionine 0, 21% |
| Kenmerken | Hoog eiwit- en vetgehalte |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.