Galaxy Sport Energy 20kg
€28,30
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Uiterst vetrijke en eiwitrijke mengeling (zonder erwten), ideaal voor de laatste voederbeurten voor de inkorving van vluchten > 400 km.
De gepelde zonnebloempitten in deze mengeling (10%), zeer vetrijk, houden de duiven goed aan het eten.
6 verschillende maissoorten voorzien de behoefte aan koolhydraten, 18 verschillende zaden en granen voorzien de nodige verhoogde behoefte aan vetten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Gepelde zonnepitten – soya getoast – maïs Bordeaux – maïs merano – kempzaad – haver gepeld – tarwe wit – mais cribbs – kleine cribbs maïs – cardy – paddy rijst – popcorn maïs – vitsen – lijnzaad – witzaad – maïs plata – zilvervliesrijst – Kadjang Idjoe – koolzaad – raapzaad – mariendistel – millet geel – sesamzaad – millet wit |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 43, 11% – ruw eiwit 16, 44% – ruw vet 16, 10% – ruwe celstof 6, 68% – ruwe as 2, 76% – calcium 0, 15% – fosfor 0, 42% – natrium 0, 01% – lysine 0, 65% – methionine 0, 28% |
| Kenmerken | Vet- en eiwitrijk |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.