Original 23 – Säuberung 20kg
€17,60
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Zuiveringsmengeling voor duiven met hoog koolhydraat gehalte, eerder eiwitarm met een relatief laag vetgehalte, vezelrijk doch licht verteerbaar.
Bevat 25% gerst, 15% tarwe, 20% paddy rijst, 20% dari (witte en rode) en 10% cardy.
Het is een lichte mengeling voor duiven in herstel- en rustperiodes van langere duur.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Gerst – Paddy rijst – dari – tarwe – cardy – gepelde haver – rode sorgho – boekweit – kanariezaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 64, 14% – ruw eiwit 10, 84% – ruwe celstof 7, 33% – ruw vet 5, 30% – ruwe as 2, 07% – lysine 0, 32% – fosfor 0, 26% – methionine 0, 16% – calcium 0, 05% |
| Kenmerken | Eerder eiwitarm, relatief laag vetgehalte, vezelrijk en licht verteerbaar |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.