Picking Pot Coral 5+1 (6x400g)
€11,95
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
MINERAALMENGSEL OP BASIS VAN KALKHOUDENDE ZEESCHELPEN, ROODSTEEN, MAAGKIEZEL EN KALKWIER
Uiterst belangrijk voor de spijsvertering van de duif. Grit vormt als het ware de ‘tanden’ van de duif.
Bestaat uitsluitend uit natuurlijke grondstoffen en bevat de noodzakelijke mineralen, sporenelementen en zouten ter aanvulling op de voeding van de duiven.
Door het gebruik van koraalalgen is de zeewierpikpot rijk aan jodium, dat een positieve invloed heeft op de werking van de schildklier en daarmee de conditie van uw duiven.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2,4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2.4kg |
| Samenstelling | Kalkhoudende zeeschelpen (oesterschelpen – zeeschelpen) – roodsteen – kalkwier – maagkiezel – dicalciumfosfaat – millet – natriumchloride |
| Analytische bestanddelen | Ruwe as (31, 9% in HCI onoplosbare as) 93% – calcium 21, 3% – fosfor 2, 5% – natrium 2, 4% – ruw eiwit 0% – ruw vet 0% – ruwe celstof 0% – lysine 0% – methionine 0% |
| Voedingsadvies: | Vrij en onbeperkt ter beschikking stellen. |
| Kenmerken | Bevat natuurlijke grondstoffen, noodzakelijke mineralen, sporenelementen en zouten |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Doos |
| Lengte | 6.0 |
| Breedte | 24.0 |
| Hoogte | 30.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 6 × 24 × 30 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.