Amin-Vita 400g
€1,71
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Bevat alle essentiële aminozuren (arginine, fenylalaline, histidine, isoleucine, leucine, lysine, methionine, threonine, tryptofaan en valine) en breed spectrum aan vitamines (A-D3-E-B1-B2-B3-B5-B6-B12-C-K3-choline en biotine).
Om duiven in topvorm te brengen.
Tijdens de rui wanneer de behoefte aan aminozuren en zwavelhoudend aminozuur methionine het hoogst is, vanwege de bouw van een nieuw verenpak.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| Samenstelling | Propyleenglycol – glycerine |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 0% – ruw vet 0% – ruwe celstof 0% – ruwe as 0, 50% – calcium 0% – fosfor 0% – natrium 0% – lysine 0, 12% – methionine 0, 08% – vocht 97% |
| Toevoegingsmiddelen | AMINOZUREN – DE ZOUTEN EN DE ANALOGEN DAARVAN: 3c301 DL -Methionine 800 mg – L-Lysine monohydrochloride (3.2.3.) 1500 mg – 3c410 L-Threonine 450 mg – 3c440 L-Tryptofaan 150 mg. AROMATISCHE STOFFEN: L-Leucine (2b17012) 350 mg – L-Fenylalanine (2b17018) 200 mg, Glycine (2b17034) 2000 mg – L-Alanine (2b17002) 1000 mg – L-Glutamine (2b620) – L-asparaginezuur (2b17005) 100 mg – L-Arginine (2b17003) 300 mg – L-Isoleucine (2b17010) 200 mg – L-Histidine (2b17008) 100 mg – L-Valine (2b17028) 300 mg. VITAMINEN – PROVITAMINEN EN CHEMISCH DUIDELIJK OMSCHREVEN STOFFEN MET EEN GELIJKAARDIGE WERKING: 3a672a Vitamine A 325000 IU – 3a671 Vitamine D3 100000 IU – 3a700 Vitamine E (all-rac-alfa-tocopheryl acetaat) 530 mg – 3a820 Vitamine B1 (thiamine hydrochloride) 200 mg – 3a825i Vitamine B2 (riboflavine) 40 mg – 3a831 Vitamine B6 (pyridoxine hydrochloride) 110 mg – 3a835 Vitamine B12 (cyanocobalamine) 10000 μg – 3a300 Vitamine C (L-ascorbinezuur) 1000 mg – 3a710 Vitamine K3 (menadione natriumbisulfiet) 100 mg – 3a315 Vitamine B3 (niacinamide) 1000 mg – 3a841 Vitamine B5 (calcium- D-pantothenaat) 500 mg – 3a890 Cholinechloride 1600 mg – 3a880 Biotine 1000 μg. |
| Voedingsadvies: | 30 ml / 2 l drinkwater of 1 kg voer. Sportseizoen: 2 x per week. Ruiseizoen 1 x per week. |
| Kenmerken | Bevat alle essentiële aminozuren en vitaminen |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Fles |
| Lengte | 6.5 |
| Breedte | 6.5 |
| Hoogte | 21.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 6,5 × 6,5 × 21 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.