Premium Brilliant 20kg
€26,50
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Een mengeling voor duiven die voldoet aan de hoogste voedingseisen.
Het is een vetrijke sportmengeling met maar liefst 24 verschillende bestanddelen om de duiven op te voeren naar de vlucht.
Rijk aan kleine, vetrijke zaden en granen en een optimale opname van de mengeling.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs maïs – kleine groene erwten – popcornmaïs – tarwe – dari wit – extra rode sorgho – kempzaad – vitsen/wikken – linzen – getoaste sojabonen – duivenrijst – paddy rijst – gepelde haver – gepelde gerst – katjang idjoe – koolzaad – raapzaad – gele millet – witte millet – sesamzaad – lijnzaad – mariëndistel – gepelde zonnebloempitten – cardy – kanariezaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 49, 73% – ruw eiwit 16, 02% – ruw vet 10, 76% – ruwe celstof 5, 83% – ruwe as 2, 59% – lysine 0, 71% – fosfor 0, 41% – methionine 0, 24% – calcium 0, 14% |
| Kenmerken | Rijk aan kleine, vetrijke zaden en granen en een optimale opname |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.