Recovery 600g
€4,75
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Bevat de belangrijkste essentiële aminozuren voor duiven zoals lysine en methionine om de benutbaarheid van de eiwitten in het voer te verhogen.
Voor een sneller herstel na de vlucht en om de hoge eiwitbehoefte van azende duiven en hun opgroeiende jongen te voorzien.
Rijk aan vitamines (B1-B2-B3-B6-B12-C-E) en mineralen (Kalium, Natrium, Fosfor, Magnesium en Calcium).
Bevat groene thee extract ter ondersteuning van het immuunsysteem.
Lecithine zorgt er voor dat vetstoffen aanwezig in het bloed gemakkelijker en sneller kunnen worden omgezet in energie.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Gewicht | 600g |
| Samenstelling | Soja-eiwitisolaat – gist – dextrose – plantaardig vet (geraffineerd – raapzaad) – weipoeder (zoet) – kokosvet (geraffineerd) – magnesiumcitraat – monocalciumfosfaat – kaliumchloride – natriumchloride |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 37, 55% – ruw vet 16, 50% – ruwe celstof 0, 30% – ruwe as 5, 70% – calcium 0, 27% – fosfor 0, 48% – natrium 0, 55% – lysine 6, 80% – methionine 5, 30% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN, PROVITAMINEN EN CHEMISCH DUIDELIJK OMSCHREVEN STOFFEN MET EEN GELIJKAARDIGE WERKING: 3a315 Vitamine B3 (niacinamide) 12000 mg – 3a700i Vitamine E (allrac-alfa-tocopheryl acetaat) 2500 – mg – 3a841 Vitamine B5 (calcium-D- pantothenaat) 3000 mg – 3a821 Vitamin B1 (thiaminemononitraat) 2000 mg – 3a825i Vitamine B2 (riboflavine) 2000 mg – 3a300 Vitamine C (ascorbine- zuur) 2000 mg – 3a831 Vitamine B6 (pyridoxine hydrochloride) 1800 mg – 3a835 Vitamine B12 (cyanocobalamine) 15000 μg. SPORENELEMENTEN: 3b108 Ijzer (IJzer(II)chelaat van glycinehydraat) 500 mg. EMULGATOREN: 1c322i Lecithine 10000 mg. |
| Voedingsadvies: | 20 gram / 1 kg voer. Kweekseizoen: 1 x per week. Sportseizoen: 1 x per week (de dag van thuiskomst). |
| Kenmerken | Bevat de belangrijkste essentiële aminozuren |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Pot |
| Lengte | 10.5 |
| Breedte | 10.5 |
| Hoogte | 15.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 10,5 × 10,5 × 15 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.