Goldcorn Koopman 2,5kg
€3,47
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
CONDITIEKORREL
De unieke samenstelling (25 ingrediënten) geeft de duiven niet alleen in het sportseizoen een enorme energieboost, maar is ook aangewezen voor een geslaagde kweek.
Goldcorn bevat o.a. :
Dierlijke eiwitten (weipoeder, melkpoeder, eipoeder, kaas – en kaasproducten).
Schapenvet: rijk aan vitamine A en D.
Luzerne: ruwe vezel, rijk aan vitamine en mineralen.
Tarwekiemen: de beste leverancier van vitamine E.
Biergist: rijk aan eiwitten, amino-zuren en vitaminen.
Sojalecithine en lecithine: zorgt ervoor dat vetstoffen aanwezig in het bloed gemakkelijk en sneller kunnen worden omgezet in energie.
Sojaschroot en arachidemeel: als extra energiereserves voor zware vluchten.
Gedroogd zeewier: rijk aan anti-oxidanten (oa beta-caroteen), proteïnen, essentiële aminozuren, mineralen en vitaminen.
Prebiotica: voor een goede darmflora.
Omega 3-6-9 vetzuren uit zonnebloemolie, lijnzaadolie en arachideolie.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2.5kg |
| Samenstelling | Maïs – sojaschroot – tarwevoerbloem – arachidemeel – tarwe – dextrose – calciumcarbonaat – maïsgluten – rietmelasse – kaas – en kaasproducten – biergist – melkpoeder – zeewier gedroogd – tarwekiemen – luzerne – weipoeder – fructose – eipoeder – arachideolie – sojalecithine – zonnebloemolie – lijnzaadolie – schapenvet |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 18, 20 % – ruw vet 8, 70 % – ruwe celstof 3, 20 % – ruwe as 12, 50 % |
| Voedingsadvies: | 5% door het voer mengen. U gebruikt dus 1 zak op 50 kg voer. |
| Kenmerken | Conditiekorrel |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 11.0 |
| Breedte | 18.0 |
| Hoogte | 34.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 11 × 18 × 34 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.