Herba Puri T 400g
€2,27
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
VLOEIBARE DUIVENTHEE OPGELOST IN ORGANISCHE ZUREN, VERSTERKT MET MINERALEN EN VITAMINEN
Ondersteuning van het recuperatievermogen na ziektes en uitputtende vluchten.
Bevordert een optimale conditie en hogere weerstand.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| Samenstelling | Zeewier |
| Analytische bestanddelen | Vocht 96% – ruw eiwit 3, 30% van de droge stof – ruw vet 0, 20% van de droge stof – ruwe celstof 0% – ruwe as 8% van de droge stof – calcium 0% – fosfor 0% – natrium 0% – lysine 0% – methionine 0% |
| Voedingsadvies: | 5 ml / 2 l drinkwater. Sportseizoen: dag na thuiskomst. Voorjaar en ruiseizoen: 7-dagen kuur. |
| Kenmerken | Vloeibare duiventhee opgelost in organische zuren, versterkt met mineralen en vitaminen |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Fles |
| Lengte | 6.5 |
| Breedte | 6.5 |
| Hoogte | 21.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 6,5 × 6,5 × 21 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.