Galaxy Rui 20kg
€23,20
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Ideale balans aan voedingsstoffen met voldoende ruwe vezels zodat de duiven niet te vet en dik worden.
Samengesteld uit 27 verschillende ingrediënten: 4 soorten maïs, grondstoffen voor de noodzakelijke eiwitten en aminozuren én veel kleine vetrijke zaden die de rui bevorderen en zorgen voor een perfect nieuw verenpak.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Tarwe wit – sorgho Wit – gerst – cardy – kleine gele erwten – peenerwten – kleine Cribbs maïs – maïs Cribbs – vitsen – maïs Merano – soya getoast – paddy rijst – Bordeaux maïs – haver gepeld – zilvervliesrijst – zonnepitten gestreepte – witzaad – maple peas – raapzaad – lijnzaad – kempzaad – Kadjang Idjoe – koolzaad – linzen – millet geel – millet wit – mariendistel |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 51, 80% – ruw eiwit 15, 19% – ruw vet 8, 59% – ruwe celstof 6, 59% – ruwe as 2, 41% – calcium 0, 12% – fosfor 0, 37% – natrium 0, 01% – lysine 0, 69% – methionine 0, 21% |
| Kenmerken | Voldoende ruwe vezels |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.