Urtica-Chlorella Mineral Mix 5kg
€20,15
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
MINERAALMENGSEL MET HOOGWAARDIGE GRIT-, SCHELPEN-, KIEZEL- EN KLEIPRODUCTEN, AANGEVULD MET PLANTEN EN OLIERIJKE ZADEN. HET UNIEKE AAN URTICA-CHLORELLA MINERAL MIX IS DE TOEVOEGING VAN BRANDNETEL EN CHLORELLA.
Brandnetel (botanische naam= Urtica Dioica) staat bekend om zijn bloedzuiverende en antiallergische eigenschappen. Het bevordert de afscheiding van zuren en afvalstoffen uit de spieren.
De zoetwateralg Chlorella staat op zijn beurt bekend om het hoge gehalte aan chlorofyl en heeft een eiwitgehalte van 60%. Deze eiwitten dragen bij aan de spieropbouw van uw duiven.
Dit in combinatie met de grit- en kleiproducten en kleine en vetrijke zaken met een hoog benutbaar eiwitgehalte (koolzaad, lijnzaad, cardy, sesamzaad,…) maakt URTICA CHLORELLA MINERAL MIX tot een zeer veelzijdig product.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Gewicht | 5kg |
| Samenstelling | Kalkhoudende zeeschelpen (oesterschelpen – zeeschelpen) – roodsteen – kalksteen – maagkiezel – koolzaad – lijnzaad – witte sorghum ´dari´ – kanariegraszaad – saffloerzaad – rijst – sesamzaad – gele millet – witte millet – rode sorghum – mungobonen – gepelde haver – tarwe – maisglutenvoer – mais – tarweglutenvoer – natriumchloride – erwten – gist – suikerbakpoeder – calciumpropionaat – brandnetel – chlorella |
| Analytische bestanddelen | Calcium 14% – natrium 0, 60% – lysine 0, 18% – fosfor 0, 16% – methionine 0, 10% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN – PROVITAMINEN EN CHEMISCH DUIDELIJK OMSCHREVEN STOFFEN MET EEN GELIJKAARDIGE WERKING: 3a672a Vitamine A 1650 IE – 3a671 Vitamine D3 115 IE – 3a700 Vitamine E (all-rac-alfa-tocopheryl acetaat) 9, 75 mg – 3a300 Vitamine C 3, 15 mg VERBINDINGEN VAN SPORENELEMENTEN: 3b103 Ijzer (ijzer(II) sulfaat monohydraat) 4 mg – 3b503 Mangaan (mangaansulfaat) 0, 88 mg – 3b604 Zink (zinksulfaat – monohydraat) 7, 3 mg – 3b405 Koper (koper(II)sulfaat – pentahydraat) 0, 85 mg – 3b201 Jodium (kaliumjodide) 0, 12 mg – 3b202 Jodium (calciumjodaat) 0, 10 mg – 3b815 L-selenomethionine 0, 003 mg. TECHNOLOGISCHE TOEVOEGINGSMIDDELEN: Calciumpropionaat (E282) 0, 4 gr. SENSORIËLE TOEVOEGINGSMIDDELEN: Aromatische stof: Thijm 2, 6 gr. ZOÖTECHNISCHE TOEVOEGINGSMIDDELEN: E559 kaoliniet houdende klei 20, 3 gr. |
| Voedingsadvies: | Kweek, sport & ruiseizoen: dagelijks tot 10% van het dagrantsoen. In rustperiodes: dagelijks tot 5% van het dagrantsoen. |
| Kenmerken | Hoogwaardige grit-, schelpen-, kiezel- en kleiproducten, aangevuld met planten en olierijke zaden |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Emmer |
| Lengte | 21.0 |
| Breedte | 20.0 |
| Hoogte | 20.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 21 × 20 × 20 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.