Enzymix 7/78 Modern System Hi-Digest Energy 20kg
€23,20
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Een lichte verteerbare, maar eiwit-en vetrijke mengeling voor duiven in het sportseizoen.
Bevat 22% cardy, 5% paddy rijst, 5% duivenrijst, 5% kempzaad (hennep), 5% lijnzaad, 5% boekweit en 3% kadjang Idjoe.
In het begin van de week tijdens het sportseizoen zal deze mengeling zorgen voor een vlot herstel en opbouw naar de volgende vlucht.
Gedurende het sportseizoen (tot 3 vlieguren) kan ORIGINAL JONGE DUIVEN of ORIGINAL SPORT tijdens de laatste voederbeurten voor de inkorving met deze eiwit-en vetrijke mengeling aangevuld worden.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Cardy – dari wit – sorgho rood – boekweit – duivenrijst – gele millet – gepelde haver – kanariezaad – kempzaad – lijnzaad – paddy rijst – witte tarwe – Katjang Idjoe |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 49, 76% – ruw eiwit 13, 23% – ruw vet 11, 83% – ruwe celstof 11, 15% – ruwe as 2, 33% – lysine 0, 41% – fosfor 0, 27% – methionine 0, 20% – calcium 0, 05% |
| Kenmerken | Licht verteerbaar, eiwit- en vetrijk |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.