Grit Coral 10kg
€9,90
Uitverkocht
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
MINERAALMENGSEL VAN KALKHOUDENDE ZEESCHELPEN (OESTERSCHELPEN, ZEESCHELPEN), MAAGKIEZEL, KALKSTEEN, MAERL, HOUTSKOOL EN CARBON CLAY. VERRIJKT MET ANIJS
Deze hoogwaardige grit- en mineralenmengeling is zorgvuldig samengesteld om de spijsvertering, botopbouw en algemene gezondheid en vitaliteit van duiven optimaal te ondersteunen. Dit uitgebalanceerde mengsel bevat uitsluitend natuurlijke grondstoffen:
Kalkhoudende zeeschelpen (oester- & zeeschelpen) – Bron van calcium voor sterke botten.
Maagkiezel (spiermaaggrit) – Bevordert een efficiënte spijsvertering.
Kalksteen (calciumcarbonaat) & Maerl (kalkwier) – Rijk aan bio-beschikbaar calcium en sporenelementen voor sterke botten en een optimale zuur-basebalans.
Houtskool & Carbon Clay – Ondersteunt de stofwisseling en opname van voedingsstoffen.
Maerl (kalkwier) is een 100% natuurlijk mineraal afkomstig uit zee, rijk aan calcium, magnesium en sporenelementen. Het draagt bij aan een optimale spijsvertering, een betere opname van voedingsstoffen en een sterk immuunsysteem.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Gewicht | 10kg |
| Samenstelling | Kalkhoudende zeeschelpen (oesterschelpen, zeeschelpen) – maagkiezel (spiermaag) – kalksteen (calcium carbonaat) – maerl (kalkwier) – houtskool – carbon clay – anijs |
| Analytische bestanddelen | Ruwe as (18% in HCI onoplosbare as) 98, 00% – calcium 30, 40% – natrium 0, 30% – fosfor 0, 03% – lysine 0% – methionine 0% |
| Toevoegingsmiddelen | SENSORIËLE TOEVOEGINGSMIDDELEN: anijsolie (CAS 8007-70-3) 0, 6 ml |
| Voedingsadvies: | Vrij en onbeperkt ter beschikking stellen. Regelmatig verversen. |
| Kenmerken | Ondersteunt spijsvertering, botopbouw, algemene gezondheid en vitaliteit |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 42.0 |
| Breedte | 27.5 |
| Hoogte | 8.5 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 42 × 27,5 × 8,5 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.